Sıkça Sorulan Sorular | Web Tasarım Ankara

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızdaki soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek cevap alabilirsiniz.

Google Reklam Türleri Nelerdir?

Google Metin Reklamlar ve Google Görüntülü Reklamlar olmak üzere ikiye ayrılır. Görüntülü Reklamların içerisinde görsel ve video reklamlar da yer almaktadır. Ayrıca gmail reklamları da Google Reklamlara dahildir.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Nedir?

Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitedir. 
Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı websitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.

Sosyal Medya Yönetimi Size Ne Tür Avantajlar Sağlar?

Marka Tanıtımı, Marka Bilinirliği, Marka Değerlerini Yansıtmak, İş Pazarlaması, Rekabet Yönetimi, Müşteri Çekmek ve Kısa Sürede Hedefe Ulaşmak konusunda size büyük avantajlar sağlamaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal Medya Yönetimi, doğru hedef kitleye ulaşabilmeniz amacıyla sosyal platformlar üzerinde markalarınız için oluşturulan stratejik planlamalardır.

Web Sitemizin Maliyeti Ne Olur?

Web siteleri sınırsızca genişletilebilir yapıda olduklarından, geniş içeriğe sahip bir web sitesinde, web tasarımcı zamanının büyük bölümünü içeriğin yerleştirilmesi için harcar. Ayrıca, örneğin web sitenizde olmasını istediğiniz bazı nitelikler için size özel kodlar yazılması gerekebilir. Bu gibi nedenlerle web sitesi tasarımında, yapılacak projeyi görmeden ortalama bir fiyat bile vermek mümkün değildir. Web tasarımınız konusunda fiyat verebilmemiz için öncelikle ne türde bir çalışma istediğinizi öğrenmeli ve içeriğiniz hakkında fikir sahibi olmalıyız.

123